HAKKIMIZDA

SEVBAK yasal olarak Evdeki hastalar için bakım, koruma, anne bakımı, çocuk sağlığı ve hemşirelik bakımı alanındaki hizmetler ile ebe, sağlık memuru, sünnetçi, iğneci, pansumancı ve benzeri tarafından verilen hizmetleri; gebelik süresince ve doğum sonrası izleme ve tıbbi işlemleri kapsayan aile planlaması hizmetlerini kapsamaktadır. Bu tanım resmi tanımdır.

Evde hemşirelik hizmetleri (Pansuman ve benzeri), refakatçi hizmeti, engelli, yaşlı ve çocuk bakıcı hizmeti, hasta bakıcı hizmeti, sonda değişimi, palyatif bakım hizmetleri gibi çok geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Personelimiz diplomalı ve eğitimlerini almış, aynı zamanda daha önce çalışarak tecrübe edinmiş bir kadrodan oluşmaktadır. Personelimizin güvenlik soruşturmaları yapılmakta, her diploması olan çalıştırılmamaktadır.

Ayrıca kurumumuz bünyesinde yeni uygulamalar ve gelişmeler takip edilerek eğitimler düzenlenmektedir. Tüm personelimiz sigortalı olup iş güvenliği eğitimi ve önlemleri alınmıştır. Personelimiz saatlik değil kadrolu çalışmaktadır. SEVBAK işin ehli olan kişilerle kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.